React Calendar (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Month
ar: بالشهر

en: Calendar
ar: التقويم

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: About
ar: حول
