React Calendar (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Month
cs: Měsíc

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Default view
cs: Výchozí pohled

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Date field
cs: Pole pro datum

en: About
cs: Popis
