React Calendar (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Month
gl: Mes

en: Calendar
gl: Calendario

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: Date field
gl: Campo data

en: About
gl: Información
