React Calendar (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Month
ja: 月

en: Calendar
ja: カレンダー

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Default view
ja: デフォルトビュー

en: Date/Time
ja: 日時

en: Date field
ja: 日付フィールド

en: About
ja: アバウト
