React Calendar (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Month
nl: Maand

en: Calendar
nl: Kalender

en: Day
nl: Dag

en: Default view
nl: Standaard View

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Date field
nl: Datumveld

en: About
nl: Over
