React Calendar (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Your changes have been saved.
pt: Suas alterações foram salvas.

en: Month
pt: Mês

en: Calendar
pt: Calendário

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Default view
pt: Visualização padrão

en: Date/Time
pt: Data/Hora

en: Date field
pt: Campo de data

en: About
pt: Sobre
