React Calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Date/Time
be: Дата/Час

en: Date field
be: поле Даты

en: About
be: Аб
