React Calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Month
et: Kuu

en: Calendar
et: Kalender

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: About
et: Programmist

en: Agenda
et: Ajakava
