React Calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Month
fi: Kuukausi

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Default view
fi: Oletusnäkymä

en: Date/Time
fi: Päivämäärä/Aika

en: Date field
fi: Päivämääräkenttä

en: About
fi: Tietoja
