React Calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Month
he: חודש

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Date field
he: שדה תאריך

en: About
he: אודות
