React Calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Month
hr: Mjesec

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Date/Time
hr: Nadnevak/Vrijeme

en: About
hr: Opis
