React Calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Month
ug: ئاي

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Day
ug: كۈن

en: Date/Time
ug: چېسلا-ۋاقىت

en: About
ug: ھەققىدە
