React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
