React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: Month
da: Måned

en: Calendar
da: Kalender

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Default view
da: Standardoversigt

en: Date/Time
da: Dato/tid

en: Date field
da: Datofelt

en: About
da: Om
