React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Month
el: Μήνας

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Date/Time
el: Ημερομηνία/'Ωρα

en: About
el: Περί
