React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Month
hu: Hónap

en: Calendar
hu: Naptár

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Default view
hu: Alapértelmezett nézet

en: Date/Time
hu: Dátum / Idő

en: Date field
hu: Dátummező

en: About
hu: Leírás
