React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Date/Time
kn: ದಿನಾಂಕ/ಸಮಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
