React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Your changes have been saved.
pt: Suas alterações foram guardadas.

en: Month
pt: Mês

en: Calendar
pt: Calendário

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Default view
pt: Vista predefinida

en: Date/Time
pt: Data/Hora

en: Date field
pt: Campo da data

en: About
pt: Sobre

en: Language prefix
pt: Prefixo de idioma
