React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Month
th: เดือน

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Date/Time
th: วัน / เวลา

en: About
th: เกี่ยวกับ
