React Calendar (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Your changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Month
de: Monat

en: Calendar
de: Kalender

en: Week
de: Woche

en: Day
de: Tag

en: Default view
de: Standardansicht

en: Date/Time
de: Datum/Uhrzeit

en: Date field
de: Datumsfeld

en: About
de: Über

en: Agenda
de: Tagesordnung
