React Calendar (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Your changes have been saved.
es: Sus cambios se han guardado.

en: Month
es: Mes

en: Calendar
es: Calendario

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: Default view
es: Vista predeterminada

en: Date/Time
es: Fecha/Hora

en: Date field
es: Campo de fecha

en: About
es: Acerca de
