React Calendar (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Month
id: Bulan

en: Calendar
id: Kalender

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Date/Time
id: Tanggal/Jam

en: About
id: Tentang
