React Calendar (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Month
nn: Månad

en: Calendar
nn: Kalender

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Date/Time
nn: Dato/Klokkelsett
