React Calendar (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Date/Time
oc: Data/Ora

en: Date field
oc: Camp data

en: About
oc: A prepaus
