React Calendar (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Month
sv: Månad

en: Calendar
sv: Kalender

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Default view
sv: Förvald vy

en: Date/Time
sv: Datum/Tid

en: Date field
sv: Datumfält

en: About
sv: Om
