React Calendar (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Date/Time
te: తేదీ/సమయం

en: About
te: గురించి
