React Calendar (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: Default view
vi: View mặc định

en: Date/Time
vi: Ngày/Giờ

en: Date field
vi: Trường dữ liệu ngày tháng

en: About
vi: Giới thiệu
