React Comments (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Comments
nl: Reacties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Post
nl: Bericht

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Success
nl: Succes

en: Log in
nl: Inloggen

en: second
nl: tweede

en: seconds
nl: seconden

en: minute
nl: minuut

en: minutes
nl: minuten

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: day
nl: dag

en: hour
nl: uur

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Reply
nl: Reageren

en: Flagged
nl: Gemarkeerd

en: Notify me when new comments are posted
nl: Informeer mij, wanneer nieuwe reacties worden geplaatst.

en: Me
nl: Mij
