Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Authored by
bg: Написано от

en: Client
bg: Клиент

en: Apply
bg: Търси

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
