Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: Client
et: Klient

en: Apply
et: Rakenda

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Offset
et: Nihe

en: Banner image
et: Bänneripilt

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: REST export
et: REST eksport
