Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Theme settings
fa: تنظیمات پوسته

en: Client
fa: مشتری

en: Apply
fa: تایید

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Offset
fa: جابجایی

en: All comments
fa: همه دیدگاه‌ها

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
