Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان
