Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
