Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
