Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Apply
sk: Použiť

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Offset
sk: Ofset

en: All comments
sk: Všetky komentáre

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
