Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Theme settings
sv: Inställningar för tema

en: Client
sv: Klient

en: Apply
sv: Applicera

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Offset
sv: Kompensera

en: All comments
sv: Alla kommentarer

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Client settings
sv: Inställningar för klient

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
