Reactify Theme Utilities (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: All comments
te: అన్ని వ్యాఖ్యలు

en: - All -
te: - అన్ని -
