Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: All articles
be: Усе артыкулы

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
