Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: All
id: Semua

en: Client ID
id: ID Klien

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Changed
id: Berubah

en: Theme settings
id: Pengaturan tema

en: Client
id: Klien

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: All comments
id: Semua komentar

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Publishing status
id: Status penerbitan

en: Asc
id: Urutan turun
