Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Desc
ja: 降順

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Changed
ja: 変更済

en: Theme settings
ja: テーマの設定

en: Client
ja: クライアント

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: All comments
ja: 全てのコメント

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: REST export
ja: REST エクスポート

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
