Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: Client
nl: Afnemer

en: Apply
nl: Toepassen

en: All comments
nl: Alle reacties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Asc
nl: Oplopend

en: REST export
nl: REST-export

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
