Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Theme settings
ro: Setări temă

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Client settings
ro: Setări client

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: REST export
ro: Export REST
