Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Authored by
sq: Krijuar nga
