Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: All
bn: সমস্ত

en: Authored by
bn: লিখেছেন
