Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
