Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
