Reactify Theme Utilities (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
