Read More Field (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
