Read More Field (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Default
ca: Per defecte

en: Teaser
ca: Resum

en: Hidden
ca: Ocult

en: Text format
ca: Format del text

en: Field types
ca: Tipus de camps
