Read More Field (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Read more
eo: Legu pli

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Text format
eo: Tekstformato
